KURIA METROPOLITALNA
ul. Ostrów Tumski 2
61-109 Poznań

Poznań, dnia 17 czerwca 2022 roku
N. 3232/2022

 

KOMUNIKAT

Dotyczący ewangelizacji „Talitha kum” na terenie miasta Poznania

 

      Zapraszamy do wzięcia udziału w misji ewangelizacyjnej w Poznaniu w dniach 22-26 czerwca 2022 roku. W tym czasie w Rzymie odbywa się Światowe Spotkanie Rodzin, któremu przewodniczy Papież Franciszek. Chcemy w Poznaniu modlić się za nasze rodziny, by były szczęśliwe i otwarte na Boga. Od 23 czerwca w kilku miejscach naszego miasta będzie głoszona Dobra Nowina, a wieczorem w Poznańskiej Farze, 22, 23, 25 czerwca o godz. 19.30 celebrowana będzie Msza święta i głoszone będą rekolekcje przez Ojca Antonello ze Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia. W Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy na Mszę świętą na Jeżycach, do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa na godz. 19.00 oraz na Procesję Eucharystyczną ulicami Poznania. Misję ewangelizacyjną zakończy Msza święta w intencji rodzin, celebrowana w niedzielę 26 czerwca w katedrze przez biskupa Grzegorza Balcerka. Serdecznie zapraszamy rodziny naszego miasta do wspólnej modlitwy.

 

Biskup Szymon Stułkowski
Wikariusz Generalny

ks. prałat dr Ireneusz Dosz
Kanclerz Kurii