pielgrzymka parafialna
06-09 października 2022

06.10.2022 - wyjazd 7.00 przejazd do WADOWIC – wizyta w Muzeum Domu św. Jana Pawła II, Nawiedzenie Bazyliki Ofiarowania NMP, w której został ochrzczony przyszły papież. Msza Święta. Czas wolny. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja. Nocleg w Domu Pielgrzyma Karmelici Bosi

07.10.2022 - śniadanie; przejazd do KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ – wizyta w sanktuarium pasyjno - maryjnym z bazyliką Matki Boskiej Anielskiej, zwiedzanie klasztoru i dróżek kalwaryjskich z zespołem kapliczek.
Przejazd do LUDŹMIERZA – nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Ludźmierskiej, Królowej Podhala.
Przejazd do Zakopanego, obiadokolacja, nocleg

08.10.2022 - ZAKOPANE - nawiedzenie Sanktuarium MB Fatimskiej na Krzeptówkach ( Świątynia jest wotum wdzięczności za ocalenie życia Jana Pawła II po zamachu 13 maja, 1981 r. Msza Święta.
Wycieczka na Rusinową Polanę,
Alternatywnie - zwiedzanie miasta, Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, Wielka Krokiew, spacer po Krupówkach.
Fakultatywnie wjazd na Gubałówkę, skąd roztacza się panorama Tatr i Zakopanego Powrót do hotelu, ognisko góralskie, nocleg.

9.10.2022 – śniadanie; powrót przez Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się!” w Krakowie - nawiedzenie, czas na modlitwę indywidualną; przejazd do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w KRAKOWIE-ŁAGIEWNIKACH.
Wizyta w miejscach związanych z Apostołami Bożego Miłosierdzia – św. Siostrą Faustyną Kowalską i św. Janem Pawłem II. Msza Święta.
Rynek Główny w Krakowie / Sukiennice czas ok 2 godz. na zwiedzanie i obiad przejazd do Poznania

 

CENA: 1 095 zł (cena została ustalona dla grupy liczącej 20 uczestników)
            1 045 zł (cena została ustalona dla grupy liczącej 25 uczestników)
Im więcej uczestników tym niższa cena. Zapisy w zakrystii do 11 września. Jednak prosimy o jaknajszybszy zapis w celu potwierdzenia liczby i rezerwacji.

Cena zawiera: * 1 noclegi w Wadowicach ,* 2 noclegi w DW Halny, 3 śniadania , *3 obiadokolacje, *opiekę pilota na całej trasie, * wymaganych miejscowych przewodników, *ubezpieczenie NNW, *zestawy tour guide,* wymagane programem bilety wstępu (bez fakultatywnego wjazdu na Gubałówkę) i ofiary na przewodników