1. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi 15 min przed każdą Mszą św. Różaniec codziennie o godz. 17.30.
2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
- wtorek – święto św. Bartłomieja, Apostoła,
- czwartek – uroczystość MB Częstochowskiej,
- piątek – wspomnienie św. Moniki,
- sobota – wspomnienie św. Augustyna, Biskupa i Doktora Kościoła.
4. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku po Mszy św. Nieczynna w sobotę i niedzielę oraz święta.
5. Jak już informowaliśmy, w tym roku obchodzimy Jubileusz 20-lecia erygowania naszej parafii. W związku z tym 19 września, w uroczystość odpustową patronki naszej parafii Matki Bożej z La Salette, zostanie odprawiona uroczysta Msza św. na którą będą zaproszeni wszyscy kapłani którzy posługiwali w naszej parafii, a po niej odbędzie się festyn parafialny. Bardzo prosimy o włączanie się w przygotowanie do wspólnego świętowania.
6. W minioną niedzielę na tacę inwestycyjną wraz z wpłatami na konto parafialne zebrano 4.390zł. Bóg zapłać.
7. Dziękujemy Rodzinie, która ofiarowała kwiaty na wystrój naszego kościoła oraz wszystkim dobrodziejom naszej parafii. Bóg zapłać!

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary na potrzeby naszej świątyni.

Do nabycia prasa katolicka: „Gość Niedzielny” i „Przewodnik Katolicki” z dodatkiem modlitewnika.

Gościom i Parafianom życzymy potrzebnych sił na nowy tydzień oraz opieki Świętej Rodziny i Matki Bożej z La Salette.