1. Dzisiaj gościmy pana Adriana Pakułę, autora znanych w Polsce rekolekcji „Oddanie 33”. P. Adrian podczas każdej Mszy św. daje świadectwo i zaprasza nas do przeżycia 33 dniowych rekolekcji, które zakończą się 17 czerwca, w święto Niepokalanego Serca Maryi. Z tyłu kościoła można nabyć książki.

2. Od poniedziałku do soboty o godz. 7.45 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 17.00 na różaniec prowadzony przez panie z Koła Żywego Różańca. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej oraz adoracja do godz. 19.30.

3. Nabożeństwa Majowe ku czci NMP od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 16.30.

4. We wtorek (16 maja) obchodzimy święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski. W parafii pw. św. Andrzeja Boboli odpust. Suma odpustowa o godz. 18.30.

5. W tym tygodniu kolejna próba dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii:
➢ grupa sobotnia: wtorek (16 maja) godz. 16.45-17.30
➢ grupa niedzielna: środa (17 maja) godz. 16.45-17.30

6. W przyszłą niedzielę (21 maja) będziemy obchodzić uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy na rodzinny piknik parafialny (majówka), połączony z nabożeństwem majowym przy figurce Matki Bożej na ul. Małoszyńskiej (nabożeństwo o godz. 16.00). Będzie kiełbasa i karkówka z grilla, ciasto, herbata, kawa oraz wiele atrakcji dla dzieci z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Bardzo prosimy o zgłoszenie się chętnych osób, które mogą upiec ciasto.

7. Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu terenu wokół „szopy” oraz w plewieniu terenu wokół kościoła.

8. W sobotę (3 czerwca) odbędzie się spotkanie młodych na Polach Lednickich. Zachęcamy do wyjazdu. Zapisy indywidualne na stronie https://lednica2023.konfeo.com/pl/groups

9. W dniach 25 czerwca do 1 lipca odbędzie się rowerowa pielgrzymka na Jasną Górę. Chętnych zapraszamy na spotkanie informacyjne 17 maja, o godz. 20.00 w parafii pw. Andrzeja Boboli przy ul. Junikowskiej.

10. Kancelaria parafialna czynna we wtorki i piątki od 9.00-10.00 oraz od 16.00-17.00.

11. Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni. Szczególnie podczas dzisiejszej „tacy inwestycyjnej”.

12. Do nabycia prasa katolicka m/in.: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny.

WSZYSTKIM PARAFIANOM I GOŚCIOM
ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO I OPIEKI ŚW. RODZINY