1. Od poniedziałku do soboty o godz. 7.45 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 17.30 na różaniec prowadzony przez członków Koła Żywego Różańca. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i adoracja do godz. 19.30.

2. W tym tygodniu obchodzimy:
➢ środa – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera
➢ czwartek – wspomnienie św. Wacława, męczennika
➢ piątek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela, Rafała
➢ sobota – wspomnienie św. Hieronima, prezbitera, doktora Kościoła

3. Od przyszłej niedzieli (1 października) rozpoczyna się Miesiąc Matki Bożej Różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w niedziele o godz. 16.30. W poniedziałki i piątki o godz. 17.00 nabożeństwa różańcowe dla dzieci.

4. Zapraszamy dzieci w wieku 6 - 11 lat na spotkania Duszpasterstwa Dzieci (krótka katecheza, zabawy ruchowe i plastyczne, itp.). Poniedziałki od 17.00 do 18.30.

5. Jeszcze raz składamy podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania odpustu i festynu parafialnego. Wszystkim Dobrodziejom, Fundatorom i tym którzy swój czas i siły włączyli w nasze wspólne dzieło. Wszystkim Parafianom zaangażowanym w przygotowanie liturgii oraz festynu. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli uporządkować wszystko po festynie. Bóg zapłać!

6. W zakrystii można już zamawiać intencje mszalne na 2024r.

7. Kancelaria Parafialna czynna we wtorek i piątek od godz. 9.00 – 10.00 oraz 16.00-17.00.

8. Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni.

9. Do nabycia prasa katolicka m/in.: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny” oraz Kalendarz Misyjny na 2024 ROK w cenie 10 zł.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych
oraz błogosławieństwa Świętej Rodziny