1. Koronka do Bożego Miłosierdzia od poniedziałku do soboty o godz. 7.45. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i adoracja do godz. 19.30.

2. Dziś rozpoczyna się Miesiąc Matki Bożej Różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w niedziele o godz. 16.30. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci w poniedziałki i piątki o godz. 17.00.

3. W tym tygodniu obchodzimy:
➢ poniedziałek – wspomnienie św. Aniołów Stróżów
➢ I środa miesiąca – spotkanie Kół Żywego Różańca i wymiana tajemnic o godz. 19.30.
Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
➢ I czwartek miesiąca – różaniec w intencji powołań o godz. 17.30.
Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, zakonnicy
➢ I piątek miesiąca – zachęcamy do praktykowania Pierwszych Piątków Miesiąca. Spowiedź półgodziny przed Mszami (od 7.30 i od 17.30). Po Mszy Świętej wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca
Pana Jezusa i Akt Oddania.
➢ I sobota miesiąca – Msza Święta Wotywna ku czci Matki Bożej w intencji zbiorowej za zmarłych o godz. 8.00.
Wszystkich, którzy chcieliby włączyć zmarłych w owoce Mszy św. prosimy o wpisanie imienia i nazwiska zmarłego na specjalnej kartce, która znajduje się w kieszeni bilbordu z tyłu kościoła. Intencje przyjmujemy w zakrystii. Po Mszy św. nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Wspomnienie NMP Różańcowej

4. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9.30.

5. Pierwsze spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII w najbliższy piątek (6 października) o godz. 19.00 w salce pod kościołem.

6. W zakrystii można już zamawiać intencje mszalne na 2024r.

7. Kancelaria Parafialna czynna we wtorek i piątek od godz. 9.00 – 10.00 oraz 16.00- 17.00.

8. Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna.

9. Do nabycia prasa katolicka m/in.: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny” oraz Kalendarz Misyjny na 2024 ROK w cenie 10 zł.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych
oraz błogosławieństwa Świętej Rodziny