1. Dziś Niedziela Papieska. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Caritas Parafialna rozprowadza kremówki papieskie.

2. Koronka do Bożego Miłosierdzia od poniedziałku do soboty o godz. 7.45. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i adoracja do godz. 19.30.

3. Trwa Miesiąc Matki Bożej Różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w niedziele o godz. 16.30. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci w poniedziałki i piątki o godz. 17.00.

4. W tym tygodniu obchodzimy:
➢ poniedziałek – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej
➢ wtorek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
➢ środa – święto św. Łukasza, ewangelisty. Dzień modlitw za Pracowników Służby Zdrowia
➢ piątek – wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera.
➢ niedziela – Światowa Niedziela Misyjna. Rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego.

5. Wspólnota modlitewno-ewangelizacyjna zaprasza wszystkich, którzy chcą pogłębić relację z Bogiem na adorację Najświętszego Sakramentu - wspólne wielbienie Słowem i pieśnią. Wtorek (17 października) godz. 19.30.

6. W środę (18 października) bp Jan Glapiak udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Bierzmowanie odbędzie się w parafii św. Andrzeja Boboli.

7. W ostatnią niedzielę miesiąca (29 października), po Mszy św. z udziałem dzieci o godz. 12.00 odbędzie się pochód świętych. Zapraszamy dzieci i dorosłych do przebrania się za wybranego świętego. Wszyscy przebrani otrzymają niespodziankę.

8. Zbliża się miesiąc listopad, miesiąc szczególnej pamięci i modlitwy za Zmarłych. Na stoliku przy wyjściu wystawione są kartki wypominki/wspominki, na których można zapisywać imiona bliskich zmarłych.
Będą one podzielone na 7 dni w Oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych i odczytywane przez kapłana podczas nabożeństwa różańcowego o godz. 17.15.
Po nabożeństwie różańcowym, o godz. 18.00 będą odprawione Msze Święte zbiorowe za naszych zmarłych. Kartki intencji Mszy Świętej zbiorowej znajdują się również na stoliku przy wyjściu z Kościoła. Wypominki i intencje Mszy Świętych zbiorowych przyjmujemy w zakrystii. Bóg zapłać za ofiary.

9. W zakrystii można już zamawiać intencje mszalne na 2024r.

10. Kancelaria Parafialna czynna we wtorek i piątek od godz. 9.00 – 10.00 oraz 16.00-17.00.

11. Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni.

12. Do nabycia prasa katolicka m/in.: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”, „Gość Niedzielny EXTRA” oraz Kalendarz Misyjny na 2024 ROK w cenie 10 zł.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych
oraz błogosławieństwa Świętej Rodziny