1. Dzisiaj, po Mszy św. z udziałem dzieci o godz. 12.00 odbędzie się pochód świętych. Zapraszamy dzieci i dorosłych do przebrania się za wybranego świętego. Wszyscy przebrani otrzymają niespodziankę.

2. Koronka do Bożego Miłosierdzia od poniedziałku do soboty o godz. 7.45.

3. Poniedziałek i wtorek ostatnie nabożeństwa różańcowe o godz. 17.30, w poniedziałek o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe dla dzieci.

➢ I środa miesiąca (1 listopada) – uroczystość Wszystkich Świętych.
✔ Msze święte jak w każdą niedzielę
✔ O godz. 15.00 zapraszamy na Nabożeństwo za zmarłych na cmentarzu junikowskim. Początek nabożeństwa przy krzyżu w alei główniej
✔ wymiana tajemnic Kół Żywego Różańca w środę 8 listopada

➢ I czwartek miesiąca – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych
✔ Msze Święte o 8.00, 18.00, 19.30
✔ O godz. 18.45 zapraszamy na chwilę muzyki i refleksji w wykonaniu zespołu Animae Velit - „W hołdzie Naszym Zmarłym
✔ W Oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych (od 2 do 8 listopada) różaniec z wypominkami/ wspominkami o godz. 17.15, w niedzielę o godz. 16.15
✔ Także w Oktawie (od 2 do 8 listopada) będą odprawione Msze Święte zbiorowe za naszych zmarłych (w niedzielę 5 listopada o godz. 21.00). Intencje (podzielone na 7 dni) będą odczytywane na początku Mszy św.

Kartki Intencji Mszy Świętej Zbiorowej oraz kartki na wypominki/wspominki znajdują się na stoliku przy wyjściu z Kościoła. Można je składać w zakrystii. Bóg zapłać za ofiary. Przez całą oktawę możliwość uzyskania odpustu zupełnego za Zmarłych.

➢ I piątek miesiąca - po różańcu za zmarłych litania do Serca Pana Jezusa i Akt Oddania

➢ I sobota miesiąca – o godz. 8.00 Msza św. wotywna ku czci Najświętszej Maryi Panny. Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca w ramach różańca za zmarłych o godz. 17.15.
✔ Wspomnienie św. Karola Boromeusza
✔ Odwiedziny chorych od godz. 9.30

5. Zapraszamy dzieci i młodzież na spotkania wspólnoty młodzieżowej w duchu Oazy – Ruchu Światło-Życie
➢ czwartek, godz. 19.00 - Klasy VIII SP, szkoły średnie i zawodowe
➢ piątek, godz. 19.00 - Klasy V – VII SP

6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania (klasy VII) w piątek (3 listopada) o godz. 20.00.

7. Kancelaria Parafialna czynna we wtorek i piątek od godz. 9.00 – 10.00 oraz 16.00-17.00.

8. Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni.

9. Do nabycia prasa katolicka m/in.: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny” oraz Kalendarz Misyjny na 2024 ROK w cenie 10 zł.

10. Osoby, które przyniosły ciasto na piknik parafialny mogą odebrać w zakrystii foremki (blachy) na ciasto.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych
oraz błogosławieństwa Świętej Rodziny