1. Od poniedziałku do soboty o godz. 7.45 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
W środę po Mszy św. adoracja do godz. 19.30.

➢ I środa miesiąca – Wymiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 19.30 (po adoracji)
- Święto św. Tomasza, apostoła
➢ I czwartek miesiąca – Modlitwa o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
podczas nabożeństwa różańcowego
➢ I piątek miesiąca – Litania do Serca Pana Jezusa i Akt Oddania po Mszy św.
wieczornej
➢ I sobota miesiąca – o godz. 8.00 Msza św. ku czci Matki Bożej Fatimskiej w intencji zbiorowej za naszych zmarłych. Prosimy o wpisanie imienia i nazwiska zmarłego na specjalnej kartce, która znajduje się w kieszeni bilbordu z tyłu kościoła. Intencje przyjmujemy w zakrystii.
- Po Mszy św. nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca (różaniec i 15 min. rozważanie)
- Wyjście 90. Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę
- Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

3. W sobotę 6 lipca odwiedziny chorych od godz. 9.30.

4. W czasie wakacji kancelaria czynna po Mszach Świętych. W ważnych sprawach prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.

5. Bóg zapłać za wspólną modlitwę oraz ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni.

6. Do nabycia m/in.: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”.

7. Zapraszamy na pielgrzymkę do Meksyku w dniach od 27 stycznia do 6 lutego 2025 roku. Pobyt między innymi w Guadalupe. Zapisy w zakrystii do końca lipca. Szczegóły w gablotce oraz na stronie parafii i facebook’u parafialnym.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask bożych
Niech miłość Jezusa stanie się źródłem pokoju w naszych Rodzinach