1. Od poniedziałku do soboty o godz. 7.45 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
W środę po Mszy św. adoracja do godz. 19.30.

➢ poniedziałek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera
➢ czwartek – święto św. Benedykta, opata i patrona Europy
➢ piątek – wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
➢ sobota – wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

3. W sobotę, to 13. dzień miesiąca i kolejne NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE. Msza św. o godz. 18.00, różaniec, procesja maryjna wokół kościoła, na którą przynosimy lampiony. Zachęcajmy znajomych. Ofiarujmy te nabożeństwa w intencji naszych Rodzin.

4. W czasie wakacji kancelaria czynna po Mszach Świętych. W ważnych sprawach prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.

5. Bóg zapłać za wspólną modlitwę oraz ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni.

6. W minionym tygodniu - zgodnie z zapowiedziami - został zainstalowany system monitoringu kościoła, wymieniono domofony na plebani oraz wykonano szereg prac związanych z nagłośnieniem kościoła. Prace zostały zakończone, a całościowy koszt wyniósł 26.500 zł. Podczas pierwszej tacy inwestycyjnej zostało zebrane 6.451zł.
W przyszłym tygodniu kolejna taca inwestycyjna przeznaczona na pokrycie kosztów. Ofiary również można składać na konto parafii lub podczas niedzielnych składek w kopercie z opisem „taca inwestycyjna”. Bóg zapłać za zrozumienie i złożone ofiary.

7. Do nabycia m/in.: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”.

8. Zapraszamy na pielgrzymkę do Meksyku w dniach od 27 stycznia do 6 lutego 2025 roku. Pobyt między innymi w Guadalupe. Zapisy w zakrystii do końca lipca. Szczegóły w gablotce oraz na stronie parafii i facebook’u parafialnym.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask bożych
Niech miłość Jezusa stanie się źródłem pokoju w naszych Rodzinach