1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Dzień Modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Zbiórka do puszek przed kościołem.
2. Zapraszamy na Msze św. Roratnie, od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 w sobotę o godz. 08.00. Szczególnie zapraszamy dzieci z lampionami. Roraty dla dzieci: w poniedziałek, środę i piątek. Dla dorosłych: wtorek, czwartek i sobota.
3. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
4. Różaniec w tygodniu o godz. 17.30, w piątki do Siedmiu Boleści M Bożej.
5. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
6. Spotkanie Rady Parafialnej -12 grudnia - wtorek o godz. 19.00.
7. W piątek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z klas II Gimnazjum w salce pod kościołem.
8. Caritas rozprowadza świece wigilijne: duże w cenie 13 zł. małe 6 zł., kartki świąteczne, ozdoby.
9. W zakrystii można nabyć opłatki wigilijne. Tytki charytatywne można przynosić do przyszłej niedzieli.
10. W sobotę 16 grudnia – w imieniu zespołu Caritas zapraszamy wszystkich naszych chorych, starszych, samotnych, emerytów i rencistów na Mszę św. o godz. 10.00, następnie do salki pod kościołem na wspólny opłatek.
11. Opłatek dla Ministrantów 16 grudnia (sobota) po Mszy św. o godz. 18.00, dla Scholi w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
12. W tym roku Wigilia przypada w IV Niedzielę Adwentu – informujemy, że nie będzie Mszy św. o godz. 17.00 i 21.00. Pasterka będzie o godz. 24.00. w I i II dzień świąt Bożego Narodzenia nie będzie Mszy św. o godz. 21.00.

Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Lechosława Sobkowiaka l. 60 mieszkał w Swarzędzu. Pogrzeb w poniedziałek: Msza św. w naszym kościele o godz. 13.00, ceremonie na cmentarzu Junikowskim o godz. 14.30. Wieczny odpoczynek...

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień, opieki św. Rodziny oraz naszej Patronki MB z La Salette.