Koło Misyjne

Jeśli czujesz w swoim sercu ducha misyjnego zapraszamy do grona przyjaciół misji!

SPOTKANIA - każdy drugi czwartek miesiąca po wieczornej Mszy św. (ok. godz. 18:40)

➔ więcej informacji o Kole Misyjnym

Spotkanie z ks. Robertem.

2024.04.07 001

Spotkanie Koła Misyjnego oraz wspierajacych misje święte z ks. Wojciechem Walczyną MSF - Referentem Misji Zagranicznych MSF.

W piątek 02 lutego odbyło się spotkanie opłatkowe dla grupy misyjnej, Caritas, ADS, róż różańcowych i osób zainteresowanych misjami. W wydarzeniu wziął udział Ks. Kazimierzem Świderskim MSF oraz nasz ks. Łukasz Rodziejczak MSF obecnie pracujący w Rzymie.

6 stycznia 2018r. po mszy świętej i uroczystym błogosławieństwie do naszych parafian wyruszyli z kolędą i świątecznym przedstawieniem „Kolędnicy Misyjni”. W ten sposób młodzież z naszej szkoły włączyła się w akcję Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci. Dzięki zaangażowaniu pani katechetki i rodziców udało się zebrać pieniądze, które będą wsparciem dla dzieci z Libanu i Syrii. Wszystkim za okazane wsparcie z serca dziękujemy.